Wesprzyj nas za darmo!

Płać za zakupy i wspieraj nas!

Już dzisiaj możesz wesprzeć sądeckie harcerstwo nie tylko przekazując 1% podatku.

Dzięki wtyczce „Fanimani” możesz płacić za zakupy w Internecie i przekazywać środki na wybrany cel!

Płacąc w ponad 1000 serwisów internetowych, kilka procent z kwoty, którą wydasz na zakupy, zostanie przekazane na rozwój dzieci i młodzieży w Związku Harcerstwa Polskiego!

Jak to działa? Kliknij w link i zainstaluj przypominajkę:

Możesz też wejść na stronę www.nowysacz.zhp.pl. Następnie kliknąć w różowe pole po prawej stronie ekranu „Wspieraj nas za darmo”. Teraz wystarczy już postępować zgodnie z instrukcją.

To nic nie kosztuje, a może nam pomóc!

Wesprzyj nas wpłacając 1% podatku – to też nic nie kosztuje!

1% podatku = 100% pomocy

Cel szczegółowy: Hufiec ZHP Nowy Sącz
Numer KRS: 0000273492

ZHP jest ogólnopolskim, patriotycznym stowarzyszeniem należącym do światowego ruchu skautowego. Jest organizacją otwartą i apolityczną. Wspieramy wychowanie dzieci i młodzieży zgodnie z harcerskimi wartościami, takimi jak: patriotyzm, braterstwo, przyjaźń, służba, wiara, praca, sprawiedliwość, wolność i pokój.

Tradycyjne i uniwersalne wartości uwzględniamy w aktualnych i nowoczesnych programach działania gromad i drużyn, w zadaniach wynikających z potrzeb, zainteresowań oraz pragnień dzieci i młodzieży.

W pracy wychowawczej instruktorzy harcerscy stosują sprawdzoną metodę, polegającą na realizacji zadań w małych grupach rówieśniczych, uczeniu w działaniu, wykorzystywaniu stymulującego programu oraz odwoływaniu się do idei wyrażonych w Prawie i Przyrzeczeniu Harcerskim. Metoda ta cechuje się pozytywnością, dobrowolnością, świadomością celów, indywidualnością, naturalnością, pośredniością i wzajemnością oddziaływań wychowawców i wychowanków.