Półkolonia „Epoka Lodowcowa 2021”

UDOSTĘPNIJ
/
903

EPOKA LODOWCOWA 2021

Zapraszamy wszystkich, którzy uczęszczają do klas 1-4 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w jedynej w swoim rodzaju półkolonii.

 

Bogaty program zapewni niezwykłe doznania w uniwersum Epoki Lodowcowej. Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz dokumenty do wypełnienia przed wypoczynkiem znajdziecie Państwo poniżej.

 

Zgłoszenia poprzez formularz: https://tiny.pl/7s3gc
Adres e-mail: nowysacz@zhp.pl
Szanowni Państwo, Bardzo prosimy o jak najszybsze wypełnienie dodatkowej ankiety – prosimy między innymi o podanie klasy, do której uczęszcza dziecko, wymagań żywieniowych, wskazanie środka transportu oraz wykorzystanie bonu turystycznego. Ankieta znajduje się pod linkiem: https://tiny.pl/7v4bq

Program półkolonii:

Zamieszczony poniżej harmonogram zajęć ma charakter planu, który w zależności od panujących warunków może ulec zmianie 🙂 Zapisy poszczególnych zajęć i dni nie są wiążące, a organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w harmonogramie.

Dokumenty dla uczestników:

Zgłoszonych uczestników prosimy o wypełnienie następujących dokumentów (po kliknięciu w miniaturkę można pobrać plik .pdf do druku). Oświadczenie rodziców prosimy dostarczyć w dniu rozpoczęcia półkoloni, pozostałe, uzupełnione dokumenty prosimy zostawić w skrzynce pocztowej w budynku Hufca (ul. Wąsowiczów 8, 33-300 Nowy Sącz – od strony parkingu). Termin dostarczenia dokumentów – najpóźniej do 8.01.2021 r.

Karta kwalifikacyjnaOświadczenie rodziców

Załącznik do karty kwalifikacyjnej