#GRASPOŁECZNOŚCIOWA

Najbliższe dwa tygodnie powinniśmy spędzić spędzić w domach, ale to nie powód do tego żeby cały czas spać 😉 . Zapraszamy wszystkie zuchy i harcerzy oraz instruktorów do wspólnej zabawy. Codziennie na wydarzeniu, które zostanie opublikowane w serwisie społecznościowym Facebook, będziemy publikować propozycje zadań do wykonania. Dla najbardziej aktywnych przewidujemy nagrody. Poniżej znajduje się regulamin rywalizacji.

Regulamin

1.      Gra społecznościowa odbywa się na wydarzeniu na Facebooku. Na wydarzeniu publikowane są wszystkie zadania.

2.      Uczestnictwo w grze nie jest obowiązkowe.

3.      Współzawodnictwo odbywa się indywidualnie oraz drużynowo.

4.      Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian treści regulaminu.

5.      Istnieją 2 typy poleceń: zadanie standardowe oraz zadania czasowe.

6.      ZADANIE STANDARDOWE – to polecenie wykonania danej czynności wstawienie swojej odpowiedzi w komentarzu pod konkretnym zadaniem.

7.      ZADANIA CZASOWE – to polecenie wykonania danej czynności i udokumentowanie tego w komentarzu pod postem z zadaniem; czas na wykonanie zadań jest określony, po upływie tego czasu możliwość komentowania pod postem zostanie wyłączona.

8.      Każdy post z wykonanym zadaniem musi zawierać hashtag: #nazwadrużyny (np.: 1NDH_Włóczykije) oraz #granowysacz.

9.      W grze wziąć udział mogą drużyny z innych hufców (za zgodą drużynowego), jednak w klasyfikacji brani będą pod uwagę jedynie uczestnicy z Hufca ZHP Nowy Sącz.

10.  Udział drużynowych będzie dodatkowo punktowany według hashtagów drużyn.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/637287806838933/