Dzień Myśli Braterskiej

UDOSTĘPNIJ
/
199

Dzień Myśli Braterskiej 2021

Druhny i Druhowie, przed nami 22 lutego, którego to będziemy obchodzili Dzień Myśli Braterskiej. W tym roku obchody DMB zaczną się już tydzień wcześniej. Od 15 lutego drużyny, które zgłosiły chęć udziału, będą brały udział w grach miejskich o tematyce harcerskiej.

 

 

 

 

W grach udział wezmą:

  • w Nowym Sączu: 2 NDWp „Płomienie”, 4 NDWp „Trzy Żywioły”, 2 NDW „Płomienie Prim”, 7 NDH „Sądeckie Orły”
  • w Chełmcu: 3 NDSH „Turyści”
  • w Jurkowie: PNDH „Młode Wilki”, PNDSH „Wilcza…..”, PNDW „A Bestiis”
  • w Kamionce Wielkiej: 9 NDWp „Zdobywcy Szczytów”, 7 NDWp „Strażnicy Puszczy”
  • w Królowej Górnej: 5 NDWp „Feniks”
  • w Przysietnicy: 1 NDWp „Orion”
  • w Popowicach: 10 NDWp „Wilki”
  • w Piwnicznej – Zdroju: 4 NDH „Żar”
  • w Łomnicy – Zdroju: 1 NDH „Włóczykije”
  • w Kalifornii (USA): 2 NDWp „Płomienie”

W organizacji gry wspiera nas TerraRun.

Do wszystkich drużyn trafiły też specjalne przesyłki, których zawartość drużynowi pokażą Wam na zbiórkach. Mamy nadzieję, że rok dwa tysiące dwudziesty pierwszy będzie lepszy od zeszłego i wszyscy będziemy mogli wkrótce wrócić do względnej normalności, do zbiórek na żywo w naszych harcówkach, wspólnych wyjazdów i biwaków.

Więcej informacji o obchodach DMB 2021 znajdziesz tutaj: https://nowysacz.zhp.pl/druzynowy/organizacja-imprezy/dzien-mysli-braterskiej/