Start Strefa Drużynowego Rok Bohaterów

Rok Bohaterów

PLANSZA ROCZNA  służy do pokazania poznanych już bohaterów. Po wykonaniu zadania otrzymasz zdjęcie oraz krótki opis
bohatera do przyklejenia na planszy. Tablica powinna wisieć w widocznym dla harcerzy miejscu.

ZBIÓRKI Z BOHATERAMI to dodatkowy arkusz mający na celu stopniowe wprowadzenie pracy zastępowej. Przekaż go zastępowym, niech mają zadanie: sprawdzanie obecności członków zastępu na zbiórkach drużyny a pozostałe pola niech będą ich „planem pracy”. Wspólnie ustalcie zadania do wykonania na dany okres roku. Wypełnione plansze oddajcie Zespołowi Programowemu.
SPRAWNOŚĆ „ZNAWCA BOHATERÓW” to sprawność opracowana na potrzeby propozycji programowej. Przygotowaliśmy dla Was i Waszych zuchów/harcerzy sprawność w różnych stopniach, abyście mogli pełniej poznać bohaterów. Zachęcamy do jej realizowania.

Praca z bohaterem

Mowgli (Księga Dżungli)