Harmonogram Pracy

Poniżej zawarliśmy zasady oraz narzędzia, które warto zastosować, układając wyznaczone zadania w harmonogram. Pamiętajcie, aby po zakończeniu tego etapu planowania nie trafił on do przysłowiowej „szuflady”, a towarzyszył wam w kolejnych miesiącach. Przygotowaliśmy pomysły na zbiórki oraz zadania, które śmiało możecie przekopiować i wkleić do swoich Planów Pracy – pamiętajcie aby dostosować je do własnych potrzeb. Podzieliliśmy je na kilka kategorii, aby łatwiej było Wam odnaleźć te, których potrzebujecie.

Na tyle nielogicznym, że aż niedorzecznym błędem, jaki spotyka się niekiedy w programach pracy jednostek, jest oderwanie harmonogramu od pozostałych składowych dokumentu . Harmonogram musi ściśle wypływać z poprzednich etapów programowania pracy.

Wiedza harcerska

Akcja pod Arsenałem

Zbiórka poświęcana historii Akcji pod Arsenałem, działalności Szarych Szeregów

Harcerstwo w Skautingu