Start Strefa Drużynowego Planowanie Pracy

Planowanie Pracy

Na grafikach poniżej przedstawiony został przykładowy Plan Pracy Gromady/Drużyny. Przygotowaliśmy dla Was dwa szablony Planów Pracy:

• Pierwszy do druku i wypełniania ręcznego (dostępny tutaj), ten plan ma formę książeczki A5, przygotowany jest do druku dwustronnego (obrót według długiej krawędzi)
  • Drugi do wypełniania na komputerze (dostępny tutaj) – ten plan zapisany jest jako szablon, więc edytować możecie tylko niektóre elementy (zapisane szarą czcionką), dodawać wiersze możecie za pomocą znaku „+”, który pojawi się np. przy opisie zastępów, czy harmonogramie pracy (po prawej stronie, na dole). Taka forma ma na celu skupienie się na stronie merytorycznej programu, nie na jego formatowaniu, czy wyglądzie 😉 Oczywiście możecie korzystać z własnych szablonów, jeżeli wolicie.

Plan podzielony został na 5 części: Charakterystykę, Informacje, Analizę, Cele oraz Harmonogram. Klikając w poszczególne grafiki obrazujące jego części zostaniesz przekierowany do strony, która krok po kroku pomoże Ci przejść przez proces jego tworzenia oraz wyjaśni istotę poszczególnych elementów.

Pamiętaj, że zawsze możesz się zwrócić o pomoc do Zespołu Programowego (program@nowysacz.zhp.pl). Nie stworzymy Planu za Ciebie ale chętnie udzielimy wskazówek nakierujemy na przydatne materiały. Plan Pracy należy przekazać do Hufca w terminie do 31 września 🙂 Do końca października otrzymasz informację zwrotną z naszymi sugestiami/uwagami.