Start Strefa Drużynowego Planowanie Pracy

Planowanie Pracy

Na grafikach poniżej przedstawiony został przykładowy Plan Pracy Gromady/Drużyny. W Hufcu przesyłamy Plany poprzez formularze MSForms:

Plan podzielony został na 5 części: Charakterystykę, Informacje, Analizę, Cele oraz Harmonogram. Klikając w poszczególne grafiki obrazujące jego części zostaniesz przekierowany do strony, która krok po kroku pomoże Ci przejść przez proces jego tworzenia oraz wyjaśni istotę poszczególnych elementów.

Pamiętaj, że zawsze możesz się zwrócić o pomoc do Zespołu Programowego (program@nowysacz.zhp.pl). Nie stworzymy Planu za Ciebie ale chętnie udzielimy wskazówek nakierujemy na przydatne materiały. Plan Pracy należy przekazać do Hufca w terminie do 31 września 🙂 Do końca października otrzymasz informację zwrotną z naszymi sugestiami/uwagami.