BŚP 2020 propozycja programowa

UDOSTĘPNIJ
/
206

„Służba” to wymagające słowo, czasem wydające się niemodne lub niedzisiejsze. Jednak nie dla nas — harcerzy! To słowo, do którego ciągle trzeba wracać i patrzeć, jak realizujemy wynikające z niego zobowiązania w swoim harcerskim życiu. Tegorocznej edycji

Betlejemskie Światło Pokoju

towarzyszy hasło „Światło służby”. Nawiązuje ono do działania, bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi, zastanowienia się nad swoim postępowaniem.

Z myślą o trwającym Adwencie, a także przygotowaniu się do przyjęcia Betlejemskiego Światła Pokoju i Świąt Bożego Narodzenia, Wydział Wychowania Duchowego i Religijnego przygotował propozycję programową, która może pomóc każdej harcerce i każdemu harcerzowi w refleksji nad samym sobą, otaczającym go światem i służbą.
Propozycję znajdziesz tutaj: