Azymuty Jesieni 2020

UDOSTĘPNIJ
/
724

3…2…1…start! 

Nowy rok harcerski dla naszego hufca rozpocznie się już niebawem! 

Zapraszamy Was do udziału w inauguracji Roku Harcerskiego 2020/2021, która odbędzie się w Stanicy Harcerskiej w Kosarzyskach 26 września.  

Waszym zadaniem jest dotarcie na miejsce i nie zbłądzenie po drodze. Patrole będą miały do wyboru trzy trasy. Każda z innym poziomem zaawansowania. Podczas przejścia na metę patrole rozwiązywać będą zadania, które otrzymają na starcie.  

Organizatorzy są pewni, że sobie poradzicie. W końcu jak nie harcerze to kto? 

Do zobaczenia na szlaku! 

23.09.2020 r.

Zgłoszone patrole otrzymały informacje w sprawie zmian organizacyjnych spowodowanych aktualną sytuacją epidemiologiczną – sprawdźcie koniecznie! W piątek patrolowi otrzymają karty zadań mailowo 😉 Należy pamiętać o zabraniu maseczek i płynu do dezynfekcji rąk.

Regulamin: Azymuty Jesieni